200W 12V Nešiojamų Labai Funkciją Vienos paskirties Įleidimo/išleidimo DC Elektros Naftos Siurbimo pasipildyti Degalų Siurblys

€35.55

Pridėti prie pageidavimų

Produkto aprašymas


PASTABA:

Dvigubos paskirties alyvos įleidimo/išleidimo aš vadinamas aukščiau turinys, kalbu perjungiamos alyvos įleidimo/ išleidimo, turiu galvoje, alyvos įleidimo gali vienu metu aptarnauti čiulpia naftos ir gali ne putekšnīca taško tarnauti vykdyti naftos.

Ir be to, vieną tikslą įleidimo/išleidimo , turiu omenyje tepalo siurblio, kad aliejus įleidimo/išleidimo, turiu galvoje, alyvos įleidimo ir išleidimo yra ne keitimas, alyvos įleidimo negali tarnauja kaip įleidimo ir išleidimo tuo pačiu metu.

Automobilio (borto) baterijos negali įtraukti į produkto sudedamąsias dalis.

Perspėjimai!!!

Prašome atkreipti tikrai gera žiūrėti, ką aš esu apie paminėti.

Šis aliejus siurblys turi, 12V, 24V ir 220V , trijų skirtingų tipų.

Ir, 12V ir 24V yra DC , todėl jie reikalauja, borto akumuliatorius , ir negali prijungti 12V/24V alyvos siurblys 220V namų lizdas!! Visada, visada naudokite automobilio akumuliatoriaus, jei perkamos 12V arba 24V alyvos siurblys!! Man pažadėti!!! ?

Prijungus 12V arba 24V alyvos siurblio į 220V namų lizdas, jums bus gauti skauda, sprogimas tikriausiai. Taigi, prašau, nedaryk to, visada įdėti savo saugumą, visų pirma, ok?

Ir, 220V alyvos siurblys neturi akumuliatoriaus gnybtai, ir jis yra AC.

Taigi, patvirtiname, kad nesame atsakingi dėl bet kokių nelaimingų atsitikimų įvyksta dėl nuo jūsų ignoravo mūsų įspėjimus.

Naudojimo rekomendacijos:

1: Šis siurblys neturėtų būti naudojami degalai bei žema pliūpsnio temperatūra benzinas / dujos/benzinas, alkoholis, suskystintų dujų ir kitų aukšto klampumo variklio alyvos/mašina aliejus/variklinės alyvos.

2. Prieš naudodami, įsitikinkite, kad maitinimo šaltinis, sudaro su įtampa siurblio. (12V/24V DC už borto baterijos, 220V AC buitinių 220V lizdo)

3. DC alyvos siurblys(12V/24V) suskyla į "+" ir "-" lenkai. Raudona linija yra "+" pole ir panašiai. Įsitikinkite, kad jūs gaunate teisę, kitaip, aliejus, nenorėjo išeiti.

4.Įleidimo ir išleidimo naftos prašome perskaityti krypties ženklai, siurblys. Įsitikinkite, kad įsiurbimo naftos vamzdyno ir bendras gyventi be oro įvesti garantija siurbimo galvutė.

5. Įdiekite filtras alyvos įleidimo dujotiekio išvengti sunku priemaišų eiti į siurblio ir žalos atlyginimo siurblys core arba rotorių.

Ir, prašome, būtinai ištraukite šlykštynė ant filtro. Kitaip, blokavimo filtras padės sumažinti srautą, arba net sugadinti siurblį.

6. Alyvos siurblys veikia nuolat, bet darbo laiko be aliejaus turi būti ne didesnė kaip 5 minučių. Priešingu atveju, jis bus sukelti žalą siurblio šerdį, ruonių ir trinties šilumos rotorių.

7. Po 500 val. darbo laiko, prašome skambinti priežiūros.

Gaminio Apžvalga


Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Papildoma informacija


Pakuotės Dydis 25cm x 15cm x 25cm (9.84in x 5.91in x 9.84in)
Įrenginio Tipas gabalas
Pakuotės Svoris 4.0kg (8.82lb.)
Struktūra Savisiurbis Siurblys
Prašymas Naftos siurbimo
Naudojimas Aliejus
Medžiaga ketaus
Darbinė įtampa 12v
Medžiaga rotoriaus Metalo rotoriaus
Standartinius arba Nestandartinius Standartas
Dydis 18.5*7*14cm
galia 200W
Siurbimo galvutė 8~9m
vadovas 10~20M
Spaudimas Žemas Slėgis
Darbinė Terpė Dyzelinas aliejaus arba Žibalo/Metanolis
Degalai Elektros
Įleidimo Kalibras 25mm
Teorija Dulkių Siurblys
Srautas 45~55L/min

Panašūs produktai