PATALPŲ ŠARVUOTOS 25METERS LC-LC DUPLEX 10 GIGABIT MULTIMODE 50/125 OPTINIO PLUOŠTO KABELIS OM3 AQUA 10GB PATCH CORD MEGZTINIS

€30.59

Pridėti prie pageidavimų

Ryšių Įranga

Produkto aprašymas


PATALPŲ ŠARVUOTOS 25METERS LC-LC DUPLEX 10 GIGABIT MULTIMODE 50/125 OPTINIO PLUOŠTO KABELIS OM3 AQUA 10GB,PATCH CORD MEGZTINIS

Metalo šarvai, stiprus atsparumas tempimui!

Pastaba: Ilgio ir jungtis yra pritaikoma, pls nedvejodami kreipkitės į mane dėl kainų.

100% naujos medžiagos ir Vežėjas klasės kokybės.

Techninės Specifikacijos:

Parametras

Vienetas

FC, SC, LC/ Šarvuoti pluošto pleistras laido

ST, MU

MT-RJ, MPO

E2000

SM

MM

SM

MM

SM

MM

SM

PC

UPC

APC

PC

PC

UPC

PC

PC

UPC

PC

PC

APC

Įterpties nuostoliai(tipinis)

dB

≤0.3

≤0.2

≤0.3

≤0.2

≤0.3

≤0.2

≤0.2

≤0.3

≤0.2

≤0.2

≤0.3

≤0.3

Grįžti nuostolių

dB

≥45

≥50

≥60

≥30

≥45

≥50

≥30

≥45

≥50

≥35

≥55

≥75

Veiklos bangos ilgis

nm

1310, 1510

1310, 1510

1310, 1510

1310, 1510

Pakeičiamumas

dB

≤0.2

≤0.2

≤0.2

≤0.2

Vibracija

dB

≤0.2

≤0.2

≤0.2

≤0.2

Darbinė temperatūra

°C

-40~75

-40~75

-40~75

-40~75

Laikymo temperatūra

°C

-45~85

-45~85

-45~85

-45~85

Kabelio skersmuo

mm

Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9

Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9

Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9

φ3.0, φ2.0, φ0.9

Užsakymo informacija:

Šviesolaidiniai jungtis : LC,ST, FC, SC, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Rėmelis Sąsajos tipas: APC , PC , UPC Pluošto šerdys: Simplex, duplex Fiber tipo; multimode(50/125)/(62.5/125) ,Singlemode(9/125) Pluošto skersmuo(mm): Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kabelio ilgis; tinkinti

Pristatymas Mes laivas visus elementus visame pasaulyje nemokamai per ekonomikos pristatymas. Visi importuoti muitai ir mokesčiai, yra atsakingas pirkėjas. Straipsniai, siunčiami į pirkėjo patvirtino, adresas nuo pirmadienio iki penktadienio (Savaitgaliais ir Švenčių netaikoma) Prašome patikrinti savo pristatymo adresą atsargiai, prieš kasos. Jei norite pakeisti adresą, pls, prašome susisiekti su mumis,Kitaip, bet keisti informaciją gali būti neatsižvelgiama, kai išsiunčiamos

PASTABA :

Prekės bus vežamos iš HK;

Laivybos laikas svyruoja nuo 3 iki 25 darbo dienas:

JAV/Main Europeancountries------10~15working dienų

Kitų šalių------15~25working dienų

Skubiai paklausa,pls rūšies pasirinkti express, kaip DHL,UPS,Fedex ir pan.

Nes sąrašas suvaržymų, mes ne įkėlimo daug daiktų.

Didmenininkams, Prašome Susisiekti su mumis Prieš Siūlymą! ! ! ! ! ! ! !

Garantija ir grąžinimas Mes teikiame 1 metų pakeitimas ir 3 metų techninės priežiūros garantijos. Mūsų garantija netaikoma netinkamai, fiziškai pažeistas, vandens sugadinimo, praradimo ar vagystės. Visi pirkimai gali būti grąžintas within14 dienų nuo pirkimo grąžinti visą arba mainų. Visi produktai turi būti originalios būklės. Prekes, kurios yra sugadintas komponentai nėra grąžinamas

Susisiekite su Mumis, Mes tikimės, kad jūs esate laimingas su mūsų produkto ir paslaugos, ir, savo ruožtu, atlygis mums su penkių žvaigždučių reitingą. Savo teigiamas grįžtamasis ryšys bus puikus encourgement mums ateities darbo. Jei jūs turite kokių nors vertingų pasiūlymų ar kokių nors problemų su mūsų daiktų ar pristatymo. Mes prašome, kad jūs su mumis iš karto prieš, jūs suteikiate mums neutralus ar neigiamas grįžtamasis ryšys. Mes atsakymą į bet kokį klausimą per 24 valandas (išskyrus atvejus, Savaitgaliais ir Atostogų metu ). Tada mes stengiamės išspręsti problemą artimiausiu metu.

Apie Mus Sveiki atvykę į mūsų Csd.lt parduotuvėje! Įkurta 2008, Shenzhen EB-LINK technologies Co., Ltd yra pirmaujanti gamintojas,siūlantis pluošto optiniai siųstuvai-imtuvai,fiber optic patch kabelių ir optinio tinklo įranga.Jos produktai buvo pristatyti į teritorijas iš Kinijos į visame pasaulyje Mes naujus pardavėjas Csd.lt, tačiau su mūsų didelis komanda, pirminių šaltinių, mes galime pasiūlyti geresnės ir geresnės kokybės,

Konkurencingos kainos ir apdairus paslaugos.

Gaminio Apžvalga


Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Papildoma informacija


Pakuotės Svoris 0.35kg (0.77lb.)
Įrenginio Tipas gabalas
Pakuotės Dydis 11cm x 7cm x 3cm (4.33in x 2.76in x 1.18in)
spalva aqua
Sąlyga Naujas
Prekės Pavadinimas EB-LINK
Pagrindinė gladding skersmuo 50/125
Pritaikyti Parama
Jungtis A LC
Jungtis B LC
Pluošto skersmuo 3.0 mm
Skaidulų Tipas OM3
Modelio Numeris EBMDA3LCLC025
Kabelio ilgis 25meters
kabelio tipas Dvipusis

Panašūs produktai