Naujas LED muzika Generalinio kontrolieriaus muzikos marquee LED šviesos juosta valdytojas

€26.36

Pridėti prie pageidavimų

Apšvietimo Reikmenys

Produkto aprašymas


Bendrosios muzikos marquee LED šviesos juosta valdytojas

1. Verview

Galia-and-go protingas valdiklis gali automatiškai persijungti iš muzikos marquee režimu bendrojo marquee režimu per įvardijimas garso įvesties signalas. Ir tai gali pakeisti automatiškai, kai tūkstančiai formų, tai reiškia, vidaus algoritmas.

2. Techniniai parametrai

1. Darbo temperatūra: -20 - 60 °C

2. Darbinė įtampa: 5V – 24V

3. Signalo išėjimas: SPI signalas, 250pixels; galiojančių lempos granulių: WS2811/WS2812.

4. Suvartojama galia:

5. Gaminio dydis: 81mm x 51mm x 23 mm

6. Produkto grynasis svoris: 58g

3. Naudojimo aplinkybes

1. Per įvairius šviesos derinys sudaro šviesos juosta, styginių šviesos ir taškas-šviesos šaltinis, kartu su modelio išdėstymas, asmeninį poveikis gali būti įgyvendinta.

2. Duomenų valdytojas yra bendrojo tipo, ir turi būti suderinami su įvairių rūšių muzikos. Valdytojas skirtumą tipas priklauso nuo intensyvumo garso įvesties signalas. Jei intensyvios šviesos keisti reikia, įjungti garsą iki maksimumo, ir garsiakalbis yra koreguojamas built-in garso valdymo funkcija garso.

3. Patartina naudoti mažo apšvietimo lygį pagrindo šviesos visiškoje tamsoje ir išlaikyti tinkamą atstumą, kad būtų galima išvengti akių diskomfortas.

4. Garso kabelį ilgis yra kitoks įrengimo ir produkto audio kabelis yra daugiausia naudojami testavimo funkcija, ir ji yra rekomenduojama pasirinkti geriau-performance audio kabelis su kvapų ir funkcijas, siekiant gauti geresnę garso kokybę, ir neleisti garso kabelį triukšmo, kurį sukelia antena poveikį.

5. Valdytojas gauna įvesties signalas iš dviejų kairiojo ir dešiniojo kanalų, ir tik vienas kanalas indėlis bus gerokai sumažinti poveikį šviesos kaita. Ir tikiu, kad ESU 3.5 mm audio kabelis naudoja trijų pakopų susisiekite su dviejų kanalų režimu, ir nenaudokite keturių etapų susisiekti su mikrofono režimą.

6. Išėjimo du būdai, naudojant vienerius-dvejus garso adresatą arba vienerius-dvejus poros linijos, tiesiai iš grotuvas su valdikliu ir garso. Nenaudokite vienerius-dvejus lotus kreiptis, kad atskirai rezultatų kairiojo ir dešiniojo kanalo, todėl, kad tik vienas kanalas įvesties duomenų valdytojo ir garso.

7. Siekiant geriau laikytis originalaus stiliaus muzikos, garso įsigijimo valdytojas patvirtina 3,5 mm garso įvesties kabelis, o ne rinkti garsą naudodami mikrofonus.

8. Valdiklio išėjimo galimybę yra ribotas, todėl signalo stiprintuvo reikia išplėsti signalo linija arba sutankintų produkcija. Signalo stiprintuvas gali izoliuoti galia tarp šviesos barai, kitokios įtampos, dalintis signalas tarp šviesos barai, kitokios įtampos.

4. Pranešimas

1. Venkite jį naudoti drėgnoje aplinkoje, ir išvengti susisiekus su vandens ir kitų skysčių.

2. Naudokite produktą nuo magnetinio lauko.

3. Neleiskite vaikams liesti elektros laidų, kad būtų išvengta žalos, padarytos produkto sąsaja ir laidų klaidas.

4. Ne specialistui yra draudžiama atidaryti korpuso.

5. Produkto išvaizdą naudoja metalo medžiagos, todėl rūdžių dėl nulio, paviršinio sluoksnio šveitimas ir gamtos metalo oxidization yra peržengia garantija.

5. Kovos su piratavimu pareiškimas

Autorių teisių informacija yra pateikta aiškių arba numanomų garantijų, ir parodys nurodytomis sąlygomis. Kopijuoti, bus nubaustas.

6. Montavimo instrukcija

Gaminio Apžvalga


Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Papildoma informacija


Pakuotės Dydis 25cm x 20cm x 25cm (9.84in x 7.87in x 9.84in)
Pakuotės Svoris 0.85kg (1.87lb.)
Įrenginio Tipas gabalas
Virpesių dažnis -
Ryšio Režimas, -
Modelio Numeris LED šviesos juosta valdytojas
Nuotolinio Valdymo Atstumas -
Elemento Tipas RGB Controler
Garantija -
Įtampa 5-24V
Maks. Keliamoji Galia < 0.3 W
Medžiaga -
Maitinimo Šaltinis DC
Kontroliuotas Metodas SPI signalas
Galia < 0.3W
Taikoma Žibintai WS2811/WS2812
sertifikavimo CE

Panašūs produktai